Skok na: navigace, obsah
Nacházíte se zde: Úvod » Doporučujeme » Kvalitní službyKvalitní služby

Nejsme všeumělové, a proto vám rádi doporučíme služby našich partnerů, s nimiž jsme udělali dobrou zkušenost. Jedná se o společnosti, které nejenže odvádějí kvalitní práci, ale zároveň se vyznačují seriózním a přátelským jednáním.

Jazykové služby

  • Alipas – s překladatelskou agenturou Alipas spolupracujeme na některých zakázkách v oblasti korektury českých i cizojazyčných textů. Můžeme vám ji vřele doporučit jako kvalitní překladatelskou agenturu s vynikajícími referencemi.

  • SPĚVÁČEK překladatelská agentura – překlady a tlumočení.

  • Tutor – moderní vzdělávací společnost. Chcete-li si osvojit jazykové, manažerské či jiné dovednosti, dobře se připravit k maturitě nebo k přijímacím zkouškám, kurzy společnosti Tutor vás určitě nezklamou.

Internetové služby

  • H1.cz – špičková poradenská společnost pro podnikání na internetu. Pokud chcete na internetu nejen být, ale také na něm uspět, v H1.cz vám pomohou. V týmu H1.cz se sešly uznávané osobnosti českého internetu, například Marek Prokop, David Špinar nebo Vašek Štrupl, mezi externisty najdete i další známá jména, jako je Víťa Dlouhý (Nuvio) nebo Michal Čížek (OVX).

  • Nuvio – aneb Víťa Dlouhý a jeho tým. Nuvio vytvářelo stávající verzi naší internetové prezentace a spolupráci jsme si nemohli vynachválit. Hledáte-li profesionální webdesignérský tým, který pracuje kvalitně a přitom za rozumný honorář, s Nuviem se určitě nespletete.

Související stránky


Novinky


Objednávka korektury

Objednávka vám zabere jen pár minut.


Kontakt

Alena Žitníková
Jiskrova 517/4
147 00 Praha 4

azitnikova@proofreading.cz


© 2006–2013 Petr Behún. Všechna práva vyhrazena. Web běží na systému WordPress.
Mapa webu, O webu, Kontakt