Skok na: navigace, obsah
Nacházíte se zde: Úvod » SlužbySlužby

Jazyková korektura českých i cizojazyčných textů

Jazyková korektura je víc než jen kontrola pravopisu. Je to ucelený systém péče o vaše texty, který zajistí jejich čtivost, jazykovou správnost a vysokou stylistickou úroveň. My vám takovou péči nabízíme.

Copywriting

Copywriting neboli tvorba obchodně účinných textů je jedním z klíčů úspěchu vaší marketingové komunikace. Dobře napsané reklamní texty zaujmou, přesvědčí, zvýší poptávku. Krátce řečeno, pomohou vám splnit vaše cíle. Naše nabídka se dále dělí na klasický copywriting, web copywriting a ghostwriting.

Tvorba názvů

Atraktivní a snadno zapamatovatelné obchodní jméno je základem úspěšného podnikání. Rádi vám s jeho vytvořením pomůžeme.

Informační analýzy a rešerše

Potřebujete získat prověřené a relevantní informace k určitému tématu? Chcete ve své společnosti zajistit efektivní práci s informacemi? Nabízíme vám širokou paletu služeb v oblasti vyhledávání a zpracování informací.

Související stránky


Novinky

10.4. Recenze od Chytráka Tima

Petr Chlebek na svém webu Chytrák Tim zhodnotil 2. vydání naší knížky. Moc děkujeme. Odkazy na další recenze najdete na samostatné stránce.

10.2. „Pište správně česky“ podruhé

Naše veledílo Pište správně česky – poradna šílených korektorů se dočkalo nového, výrazně rozšířeného vydání. A naši čtenáři ho mají se slevou.

4.9. Korunní princ je zpět

Po několika letech se do týmu Proofreading.cz vrátil Petr Behún, jeden z šílených korektorů.

4.8. Nová norma ČSN 01 6910

Od 1. 8. 2014 začala platit nová technická norma ČSN 01 6910 – Úprava dokumentů zpracovaných textovými procesory. Není sice závazná, ale tým Proofreading.cz se s ní seznámil a ve své práci se bude řídit jejími doporučeními.

1.11. Personální změna

Novým vedoucím týmu Proofreading.cz se od 1. 11. 2013 stává paní Alena Žitníková.


Objednávka korektury

Objednávka vám zabere jen pár minut.


Kontakt

Alena Žitníková
Jiskrova 517/4
147 00 Praha 4

azitnikova@proofreading.cz


© 2006–2013 Petr Behún. Všechna práva vyhrazena. Web běží na systému WordPress.
Mapa webu, O webu, Kontakt