Skok na: navigace, obsah
Nacházíte se zde: Úvod » Služby » Copywriting » Často kladené dotazyČasto kladené dotazy

Na této stránce najdete odpověď na některé otázky, jež mohou v souvislosti s copywritingem vyvstat.

1. Jaké podklady ode mě budete potřebovat?

Samozřejmě platí, že čím více podkladů nám můžete poskytnout, tím lépe. Řadu informací si dohledáme sami na vašich stávajících webových stránkách a v dalších dostupných zdrojích. V každém případě se vás, pokud dovolíte, před započetím prací zeptáme na některé detaily, které mohou mít vliv na konečnou podobu textů.

2. Jste schopni napsat texty i bez veškerých podkladů?

V zásadě ano. Do portfolia našich služeb patří i vyhledávání odborných informací a rešerše. Jsme tedy schopni najít a analyzovat téměř všechny potřebné informace, které jsou veřejně dostupné. Samozřejmě tím ale vzrůstá časová, a tedy i finanční náročnost projektu.

3. Je nutné objednat si copywriting pro všechny části webových stránek?

Není to nutné. Copywriting je psaní obchodně účinných textů, a má tedy význam u těch textů, které mají mít odpovídající marketingový efekt. Je velkým přínosem nechat si napsat texty pro hlavní (nejnavštěvova­nější) stránky webu, které mají vzbudit poptávku a podpořit prodej. U stránek obsahujících např. technickou specifikaci produktu nebo služby zpravidla stačí jazyková korektura.

4. Jak je to s autorskými právy u článků napsaných v rámci ghostwritingu?

Veškerá práva k takto napsanému článku získáváte vy. Pochopitelně ani nežádáme, abychom byli v článku (např. v patičce) jakkoli zmíněni. Stáváte se právoplatným „majitelem“ takového článku, se všemi výhodami, které z toho vyplývají. Můžete s ním i dále nakládat zcela dle svého uvážení.

5. Provádíte v rámci webového copywritingu i analýzu klíčových slov?

Základní analýzu klíčových slov jsme schopni zajistit. Pro komplexnější řešení vám doporučujeme špičkovou poradenskou společnost H1.cz, která má sofistikovanou analýzu klíčových slov ve své nabídce.

Nenašli jste tu odpověď na svou otázku? Potom nás prosím kontaktujte, velmi rádi váš dotaz zodpovíme.

Související stránky


Novinky


Objednávka korektury

Objednávka vám zabere jen pár minut.


Kontakt

Alena Žitníková
Jiskrova 517/4
147 00 Praha 4

azitnikova@proofreading.cz


© 2006–2013 Petr Behún. Všechna práva vyhrazena. Web běží na systému WordPress.
Mapa webu, O webu, Kontakt