Skok na: navigace, obsah
Nacházíte se zde: Úvod » Služby » Jazyková korektura » Cizojazyčné korekturyCizojazyčné korektury

Kromě korektury českých textů vám ve spolupráci se svými externími spolupracovníky nabízíme také korektury angličtiny, němčiny a dalších jazyků.

Kdy se vám cizojazyčné korektury mohou hodit

Obecně ve všech případech, kdy potřebujete zajistit, aby vaše cizojazyčné texty byly stylisticky vytříbené a gramaticky správné.

  • lokalizujete své webové stránky do cizích jazyků?
  • překládáte propagační tiskoviny, katalogy, prezentace projektů a další důležité materiály, u nichž je jazyková čistota nezbytná?

Často se stává, že překladatelem není rodilý mluvčí. Nebo je překladatel zkušeným odborníkem v daném oboru, ale nemá zároveň odpovídající jazykovou průpravu, aby dokázal zaručit gramatickou a stylistickou bezchybnost.

Ve všech těchto případech je korektura tím nejlepším způsobem, jak zajistit, aby vás vaše cizojazyčné texty dobře reprezentovaly.

Naši spolupracovníci a korigované jazyky

Své spolupracovníky pro cizojazyčné korektury si vybíráme opravdu pečlivě. Všichni jsou to rodilí mluvčí s vysokou jazykovou fundovaností a s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Zajistí nejen jazykovou správnost, ale také zcela přirozené vyznění vašeho textu.

V současné době vám nabízíme:

  • korektury angličtiny (cena 180 Kč/NS)
  • korektury slovenštiny (cena 110 Kč/NS)

Na přání jsme schopni vám zajistit i korektury v dalších jazycích. Uvedené ceny jsou platné v případě srozumitelného a kvalitně napsaného textu. V případě nutnosti extrémně rozsáhlých úprav může být cena vyšší.

Objednávka cizojazyčné korektury

Pro objednávku či kalkulaci cizojazyčné korektury prosím buď využijte objednávkový formulář – do poznámky uveďte, o jaký jazyk se jedná – nebo nám jednoduše napište na adresu objednavky@pro­ofreading.cz.

Další informace

Máte-li v souvislosti s cizojazyčnou jazykovou korekturou jakýkoli dotaz? Potřebujete korekturu v jiném jazyce, než jaké jsou uvedeny na této stránce? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám na vaše otázky odpovíme.

Související stránky


Novinky


Objednávka korektury

Objednávka vám zabere jen pár minut.


Kontakt

Alena Žitníková
Jiskrova 517/4
147 00 Praha 4

azitnikova@proofreading.cz


© 2006–2013 Petr Behún. Všechna práva vyhrazena. Web běží na systému WordPress.
Mapa webu, O webu, Kontakt