Skok na: navigace, obsah
Nacházíte se zde: Úvod » O češtiněO češtině

Kniha Pište správně česky

Může být kniha o češtině zábavná? Umíte si představit, že ji máte na nočním stolku a čtete si ji jako beletrii před spaním? Věříme, že vás o tom přesvědčí kniha „Pište správně česky – poradna šílených korektorů“, kterou jsme vydali ve spolupráci s vydavatelstvím Zoner Press.

Publikované články

Baví vás čeština? Zajímá vás, jak se vyhnout nejčastějším prohřeškům, kterých se Češi vůči své mateřštině dopouštějí? Pokud ano, věříme, že se vám budou líbit články, které jsme připravili ve spolupráci s internetovým magazínem Interval.cz.

Zápisník šíleného korektora – blog o češtině a nejen o ní

Internetový občasník zaměřený zejména na český jazyk a na psaní obchodně účinných textů. Jeho cílem je nejen upozornit na časté chyby, ale také informovat o zajímavostech ze světa jazykovědy nebo nabídnout komentáře k různým trendům souvisejícím s používáním jazyka.

Čeština pod lupou – jazykový koutek

Píšete dopis, tiskovou zprávu nebo jiný text a dostali jste se do úzkých? Nejste si jisti, jak napsat to či ono slovo? Pak neváhejte a nahlédněte do našeho jazykového koutku. „Čeština pod lupou“ je průběžně aktualizovaný jazykový rádce, který slouží jako shromaždiště informací z mnoha dostupných příruček.

Související stránky


Novinky


Objednávka korektury

Objednávka vám zabere jen pár minut.


Kontakt

Alena Žitníková
Jiskrova 517/4
147 00 Praha 4

azitnikova@proofreading.cz


© 2006–2013 Petr Behún. Všechna práva vyhrazena. Web běží na systému WordPress.
Mapa webu, O webu, Kontakt